Compania de recrutare și selecție ECIM, caută pentru clientul său din Adjud, Inginer profilelectric.

RESPONSABILITĂȚI:
• Proiectează instalații electrice de joasă și medie tensiune;
• Realizează fișe și memorii tehnice pentru echipamente și lucrări de instalații electrice de joasă și medie tensiune;
• Acordă asistență tehnică la execuția lucrărilor aferente proiectelor realizate.

PROFILUL POTRIVIT:
• Studii superioare în domeniul electric, electrotehnic;
• Experiență în domeniu 3-5 ani;
• Experiență în utilizarea AutoCad, Eplan, Neplan, Office (Word, Excel);
• cunoștințe medii de limba engleză;
• Autorizat ANRE – constituie avantaj.

BENEFICII:
 Salariu negociabil (în funcție de pregătirea candidatului);
 Decontare navetă;
 Tichete de masă 20 Ron/zi;
 Bonus de performanță, sporuri pentru ore suplimentare;
 Abonament MedLife și asigurare de sănătate.

ECIM = Echipa de Consultanță și Intermediere în Muncă.

Persoanele interesate pot trimite un CV la adresa de e-mail: adina.zaharie@ecim.ro sau pot suna la nr. 0750888756.

Come back tomorrow
Etichetat ca: inginerie electica