Compania noastră caută un Operator Introducere, Validare și Prelucrare a Datelor dedicat și eficient pentru a se alătura echipei noastre .

Locație : Bacău

Sarcini și responsabilități :

  • Monitorizarea și gestionarea corespondenței electronice și telefonice.
  • Menținerea unei comunicări eficiente cu clienții.
  • Menținerea contactului cu furnizorii și coordonarea comunicării cu aceștia.
  • Elaborarea și transmiterea ofertelor clienților.
  • Încheierea și gestionarea contractelor conform procedurilor stabilite.
  • Emisia și gestionarea facturilor pentru clienți.
  • Monitorizarea și urmărirea plăților efectuate de clienți.
  • Centralizarea și gestionarea facturilor furnizorilor.
  • Introducerea comenzilor în sistemul de producție.
  • Centralizarea și gestionarea termenelor de livrare pentru produse.
  • Planificarea și centralizarea programărilor pentru montaj.
  • Încheierea proceselor verbale de recepție și predare.
  • Organizarea și arhivarea documentelor conform procedurilor interne.

Cerinte :

  • Experiență anterioară în lucrul cu datele sau într-un rol similar este un avantaj, dar nu este obligatorie.
  • Abilități excelente de tastare și de lucru cu computerele.
  • Atent la detalii și capacitatea de a identifica și corecta erori.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu cu termene limită și sub presiune.

Ce oferim?

Contract pe perioada nedeterminata

Salariu in functie de experienta

Program : Luni – Vineri 8:00 – 17:00

Trimiteți-ne CV-ul pe adresa de e-mail : secretariatecim@gmail.com sau la 0720977394 .