Angajăm Operator CNC

Suntem în căutarea unui operator CNC dedicat și experimentat pentru a se alătura echipei noastre din Oradea.

Responsabilități:

  • Operarea și programarea mașinilor CNC conform specificațiilor tehnice
  • Asigurarea calității pieselor prelucrate conform standardelor stabilite
  • Întreținerea și curățenia echipamentelor și a zonei de lucru
  • Raportarea oricăror defecțiuni tehnice și sugestii pentru îmbunătățirea proceselor

Cerințe:

  • Experiență anterioară în operarea mașinilor CNC, preferabil în industria prelucrării metalelor
  • Cunoștințe solide de citire a desenelor tehnice și a schemelor de prelucrare
  • Abilitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a respecta termenele limită
  • Atitudine pozitivă și capacitatea de a lucra în echipă
  • Atenție la detalii și preocupare pentru calitate

Beneficii:

  • Salariu competitiv, negociabil în funcție de experiență
  • Mediu de lucru stimulant și oportunități de dezvoltare profesională
  • Pachet de beneficii motivante și bonusuri în funcție de performanță
  • Program de lucru stabil și condiții de muncă confortabile

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa : secretariatecim2gmail.ro sau la 0720977394 .