Companie de renume în industria producției de fier beton, dedicată furnizării de produse de cea mai înaltă calitate și servicii excelente este in cautarea unui coleg!

Descrierea Poziției: Ca Inginer al Controlului Calității, veți fi responsabil de asigurarea că toate produsele noastre de fier beton sunt conforme cu cele mai înalte standarde de calitate și că procesele noastre de producție sunt eficiente și conforme cu reglementările industriale. Veți superviza și coordona echipa de control al calității, veți dezvolta și implementa proceduri și protocoale de testare și veți colabora strâns cu echipele de producție și de proiectare pentru a asigura livrarea unor produse de încredere și de înaltă calitate către clienții noștri.

Responsabilități:

  • Supervizarea și coordonarea activităților de control al calității în cadrul unităților de producție de fier beton.
  • Dezvoltarea și implementarea procedurilor de testare și a protocoalelor de calitate.
  • Monitorizarea și evaluarea performanței proceselor de producție și identificarea oportunităților de îmbunătățire.
  • Colaborarea strânsă cu echipele de producție și de proiectare pentru a asigura respectarea standardelor de calitate și a cerințelor specifice ale proiectelor.
  • Investigarea și gestionarea neconformităților și a reclamațiilor privind calitatea.
  • Menținerea unui dialog deschis și o comunicare eficientă cu clienții și cu alte părți interesate.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în managementul controlului calității
  • Cunoștințe solide despre standardele de calitate și reglementările relevante în industrie.
  • Abilități excelente de comunicare și leadership.
  • Capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic și de a lua decizii în timp util.
  • Diploma în inginerie sau domeniu relevant.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de încredere, cu o echipă dedicată și cu o cultură de excelență.
  • Pachet competitiv de beneficii și salariu.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul organizației.

Dacă sunteți interesat și îndepliniți cerințele de mai sus, vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa : secretariatecim@gmail.ro sau la 0720977394 .

Fotografii