Compania noastră își extinde echipa și caută un profesionist dedicat pentru postul de Director de Productie cu experiență in Craiova .

Responsabilități principale:

  • Coordonarea și gestionarea eficientă a producției în domeniile asfalt, material rulant și construcții de drumuri.
  • Dezvoltarea și implementarea strategiilor operaționale pentru optimizarea performanței și eficienței.
  • Supervizarea echipei de producție pentru a asigura respectarea standardelor de calitate și termenele stabilite.
  • Monitorizarea și gestionarea bugetului alocat producției.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul producției de asfalt, material rulant și construcții de drumuri.
  • Abilități dovedite de conducere și coordonare a echipei.
  • Cunoștințe solide în domeniul tehnic și operațional.
  • Capacitatea de a elabora și implementa strategii eficiente pentru îmbunătățirea performanței producției.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.
  • Oportunități de dezvoltare profesională.
  • Mediu de lucru dinamic și stimulant.
  • Participare la proiecte de amploare.

Cum aplicați: Vă rugăm să trimiteți CV-ul actualizat la adresa : secretariatecim@gmail.com sau la numrul de telefon 0720 977 394 .