Peste un an de experiență în Administrativ / Logistică, Financiar / Contabilitate

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana responsabila, ordonata, atenta la detalii, cu bune abilitati de lucru in echipa si relationare interumana;

Capabil sa respecte dead-line-uri.

Cunostinte in domeniul economic

Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet, programe contanilitate/ gestiune

Spirit practic Obligatoriu : are cunostinte de contabilitatete Avantaj

Experienta de lucru ca si contabil; operare Windsoft ( Wind net ERP)

Descrierea jobului

  • Emiterea, pregatire si transmiterea facturilor către clienţii interni şi externi din sistemul de facturare;
  • Verificarea scadentelor si contactarea clientilor in vederea platilor;
  • Operare registru casa Operare plati / incasari banca;
  • Urmarire stoc produse;
  • Operare / Calcul deconturi soferi;
  • Introducerea datelor in softul companiei (WindNet);
  • Gestionarea contractelor de munca ;
  • Alte activitati de secretariat / raportare

Locatie : Santion, sos Borsului

Program de lucru : Full time

Numarul de telefon la care ne puteti contacta : 0723.226.486