Angajăm Brutar Cu Experiență – Locația: Onești
Căutăm un brutar cu experiență pentru a se alătura echipei noastre pasionate de panificație la sediul nostru din Onești.

Responsabilități:
• Prepararea și coacerea diverselor tipuri de pâine, produse de patiserie și alte specialități de panificație conform standardelor noastre de calitate.
• Respectarea strictă a rețetelor și a procedurilor de lucru.
• Menținerea curățeniei și a igienei în zona de lucru.
• Colaborarea eficientă cu echipa pentru a asigura un flux de lucru eficient.
Cerințe:
• Experiență anterioară demonstrată în domeniu .
• Abilități excelente de gestionare a timpului și a resurselor.
• Cunoștințe solide privind utilajele și tehnicile de panificație.
• Atitudine pozitivă, orientată către echipă și atenție la detalii.

• Oferim:
• Mediu de lucru prietenos și profesionist.
• Oportunități de dezvoltare și avansare în carieră.
• Pachet salarial competitiv, în funcție de experiență.

Dacă sunteți pasionat de arta panificației și sunteți în căutarea unei noi provocări într-un mediu de lucru plăcut, vă așteptăm să aplicați la adresa noastră de e-mail secretariatecim@gmail.com cu un CV sau la numarul de telefon 0720977394 .